POSLEDNÍ ZÁPAS:  MOR. ŽIŽKOV - TÝNEC 1:3
NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPAS:  TÝNEC - KOSTICE B

Historie

1929 První zmínky o kopané v Týnci. Díky regulaci řeky Kyjovky vznikla vhodná plocha, která byla později upravena pro cvičení - "staré hřiště". První oddíl kopané v Týnci nese název Rudá Hvězda.
1935
V tomto roce přejmenování na Sportovní Klub Týnec zaniká název Rudá Hvězda.
1939 Týnec postupuje do 1.B třídy.
1946 Týnec hraje 1.A třídu.
  Po úspěšných letech Týnecký fotbal prochází těžkým obdobím a postupně se propadává až do III. třídy.
1948 Sloučením SK Týnec se Sokolem Týnec vzniká současná podoba jména klubu TJ SOKOL Týnec.
1969 Do roku 1969 procházela týnecká kopaná řadou změn. Veškeré dění vyvrcholilo v tomto roce, když bylyl zahájeny práce na novém sportovním areálu.
1972 Po třech letech prací, byl 7. července 1972 nový areál slavnostně otevřen. Při této příležitosti sehráli Týnečtí fotbalisté prátelské utkání s výběrem okresu Trnava ze Slovenska.
1975 Týnec postupuje po téměř třiceti letech z III. třídy do okresního přeboru.
2004 Týnec sestupuje do III. třídy.
2004 Vybudování dřevěné přístavby vedle kabin, která slouží k posezení při společenských akcích. Ve stejném roce bylo z antukového tenisového kurtu vybudováno hřiště na plážový volejbal.
2013-2015 Rekonstrukce vnitřích prostor kabin
2015 Rekonstrukce klubovny