POSLEDNÍ ZÁPAS:  TÝNEC - VRBICE 2:0
NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPAS:

Odehrané zápasy (2015/2016)

 

Kolo Datum Čas Soupeř Výsledek Rozhodčí
2. 16.8. 16:30 T - PERNÁ 4:2 (1:0)  Falta Jiří
3. 22.8. 16:30 LEDNICE B - T 4:3 (4:0)  Smutný Jan
4. 30.8. 10:30 T - HUSTOPEČE B

Z důvodu odhlášení mužstva Hustopeče B ze soutěže

je hodovní mistrovské utkání ZRUŠENO  

5. 6.9.   16:30 CH. N. VES B - T 2:0 (1:0) Vašek Josef
 6. 13.9.   16:00  T - ŠAKVICE 2:1 (1:1) Musil Lukáš
7. 19.9.   10:30 LADNÁ - T 6:1 (3:0) Uher Antonín 
8. 27.9. 16:00 T - MOR. ŽIŽKOV 3:2 (2:0) Vymyslický Pavel
9. 3.10. 15:30 MIKULOV B - T 4:1 (0:1)

Nádeníček Josef

10. 11.10. 15:00 T - BULHARY 4:4 (2:2) Peřina František
11. 17.10. 15:00 V. BÍLOVICE B - T 5:1 (2:0) Uher Antonín
12. 25.10. 14:30 PAVLOV - T 3:1 (1:1) Matýšek Martin
13. 1.11. 14:00 T -LANŽHOT B 2:3 (2:1) Čápek Josef 
1. 8.11. 14:00 DRNHOLEC - T 4:0 (2:0) Vymyslický Pavel 
15. 14.11. 13:30 PERNÁ - T 1:2 (0:2) Vízdal Ludvík
14. 27.3. 15:00 T - DRNHOLEC 0:1 (0:1)
Vízdal Ludvík
16. 3.4. 15:30 T - LEDNICE B 2:5 (1:1) Daniel Jaroslav
17 10.4.   VOLNO - T    
18. 17.4. 16:00 T - CHNV B 3:2 (2:1) Čápek Josef
19. 24.4. 16:00 ŠAKVICE - T 1:3 (0:1) Falta Jiří
20. 1.5. 16:30 T - LADNÁ  2:1 (1:0) Vašek Josef
21. 8.5. 16:30 MOR. ŽIŽKOV - T 1:0 (1:0) Uher Antonín ml.
22. 15.5. 16:30 T - MIKULOV B  2:3 (1:0) Vymyslický Pavel
23. 22.5. 16:30 BULHARY - T  2:1 (0:0)  Uher Radek 
24. 29.5. 16:30 T - V. BÍLOVICE B 1:5 (0:2) Veverka František
25. 5.6.  16:30 T - PAVLOV 2:5 (0:1) Falta Jiří
26. 12.5.  16:30 LANŽHOT B - T 3:0 (3:0) Vymyslický Pavel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 






 

 

 

 

 

Střelecká tabulka

Jméno Góly Asistence
Kovář Filip 17 4
Polách Petr 4 4
Procházka Petr 3 2
Pretóry Lukáš 3 -
Janulík Zdeněk 2 1
Helešic Jakub 2 1
Čech Michal 2
Dimitrov Daniel 1 4
Veselý Jaroslav 1 1
Janulík Tomáš 1 1
Majerník Marko 1 -
Helešic Bronislav 1 -
Kratochvíl Karel 1 -
Polách Miroslav 1 -
Holobrádek Jiří - 1
Mrlák Lukáš - 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


VODO - TOPO - PLYN 
Radek Rác